Kronikë

Durrës/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 55-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:08 - 19/07/21 |
Opi Nion

Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Sukth të Durrësit. Policia sqaron se 55-vjeçari humbi jetën si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike.

Viktima e identifikuar me inicialet, A. Ç. ka qenë duke peshkuar në lumin Erzen, por ka rënë në kontakt me telat elektrikë, gjë e cila rezultoi fatale.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas