Kronikë

Durrës/ Bie aksidentalisht nga lartësia e pallatit, vdes qytetariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:23 - 03/12/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës, ku një 83-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth rës 21:00 në lagjen Nr.3 në Durrës.

“Durrës- Rreth orës 21:00, në lagjen nr. 3 Durrës, shtetasi J. P., 83 vjeç, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Pas