InstaBIZ

“Duket fiks si unë”, motrat Kardashian zënkë në internet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:27 - 18/09/19 |
el ida

Supermodelja, Kendall Jenner bëri bujë këtë javë gjatë Javës së Modës në Londër, ku u vu re se kishte ndryshuar tërësisht pamje.

Ylli i pasarelave ishte shndërruar nga brune e përjetshme në një bjonde seksi. Një prej personave që e komentoi ishte e motra, Khloe Kardashian.

Kjo e fundit e ka krahasuar Kendallin me veten tani që u bë bjonde:

“Ajo është shumë perfekte në çdo mënyrë tani, duket fiks si unë”, është shprehur Khloe.

Por duket se komenti nuk i ka pëlqyer aspak Kendall, e cila e ka ripostuar sërish statusin e së motrës duke shkruar:

“Do të doje k*rvë”.

Pas kësaj përgjigje, rrjeti po zien por ndjekësit ende nuk e dinë nëse Kendall dhe Khloe po bënin shaka apo ka vërtetë tension në marrëdhënien mes tyre.

Më pas një fanse e ka pyetur Kendall sesi ndihet tani që është bjonde dhe ajo u shpreh:

“Shumë e frikshme. Por është qejf, duhet të dalësh nga zona e rehatisë ndonjëherë!”/Opinion.al

Pas