Aktualitet

Drogojnë e përdhunojnë 21 vjeçaren, dy lezhjanë në kërkim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:23 - 19/11/15 |
b.f

TIRANË- Tre persona akuzohen për “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” dhe  “Nxitje për përdorimin e drogës në bashkëpunim”.  Vladimir  Mirashi 38 vjeç banues në Tiranë është arrestuar nga policia dhe Agustin Toli  26 vjeç e Kristjan Marku, 34 vjeç të dy nga Lezha janë shpallur në kërkim.

Ngjarja:

Kristian Marku ka shfrytëzuar për prostitucion në Lezhë në vajzë 21 vjeçe dhe më pas e ka dërguar në Tiranë ku Vladimir Mirashi dhe Agustin Toli e kanë detyruar të përdorte drogë dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale me të pa dëshiren e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas