Aktualitet

Drejtues Belind Këlliçi, kush do të drejtojë sot Kuvendin e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 30/04/22 |
Opi Nion

Deputeti i PD, Belind Këlliçi ka prezantuar Komisionin që do të drejtojë punimet e Kuvendit të Partisë Demokratike.

Ai do të jetë i njëjtë me atë të 11 Dhjetorit të 2021 dhe do të drejtohet nga Belind Këlliçi.

“Propozoj për përbërjen e Kuvendit, Albana Vokshi, Edmond Spaho, Ervin Minarolli, Ivi Kaso, drejtues Belind Këlliçi”, tha Këlliçi.

Ndërsa sekretariati teknik do të përbëhet nga: Av.Ledjo Nuraj, Minushe Lazaj, Nada Daullja.

Pas