Aktualitet

Drejtësi për Lear Kurtin/ Protestuesit marshojnë drejt KryeministrisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:38 - 21/10/22 |
Opi Nion

Protestuesit kanë nisur një marshim nga Ministria e Brendshme drejt kryeministrisë.

Ata shprehen se kërkojnë drejtësi për Lear Kurtit, duke kërkuar edhe dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi.

Qytetarët kërkuan transparencë për vdekjen e 32-vjeçarit si dhe personat përgjegjës të dalin para drejtësisë.

Pas