Te Fundit

Drapër dhe çekan, hakerat sulmojnë faqen e Ministrisë së Arsimit. Shfaqen foto të protestuesve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:20 - 10/11/15 |
b.f

Drapër dhe çekan dhe foto të studentëve protestues. Faqja e Ministrisë së Arsimit është sulmuar në mbrëmje nga një grup hakerash të cilët janë ende të paidentifikuar.  Fotot e mëposhtme janë marrë nga faqja e Ministrisë, ku duket qartë ndërhyrja nga jashtë.

ministra e arsimit 1

http://www.arsimi.gov.al/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas