-U tha në Opinion

Domi: Situata Covid në Shqipëri, me ngritje dhe ulje deri në vjeshtë 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 31/12/20 |
Opi Nion

Mjeku Arban Domi, tha gjatë një interviste në emisionin “Opinion”, se situata me Covid do të vazhdojë deri në verën e vitit 2021, ndërkohë që në Europë dhe Shqipëri pritet të shkojë deri në vjeshtën e ardhshme, me ngritje dhe ulje.

I përzgjedhur nga stafi i “Opinion” si një nga personazhet e vitit, drejtori i zhvillimit të vaksinave pranë kompanisë amerikane Geovax, tha se gradualisht gjatë vitit 2021, situata do të ketë ndryshime./Opinion.al

Pas