InstaBIZ

Doli me të brendshme në skenë, por shihni sa është plakur Britney Spears


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 22/10/18 |
b.f

Ajo është shumë e njohur për veshjet skenike, por në koncertin në Teksas të dielën është shfaqur tepër e nxehtë edhe pse me nje trup jo shume në formë.

36-vjeçarja doli në skenë me të brendshme tepër seksi. Një prej veshjeve të Britney Spears përfshinte një ‘body’ të kuqe dhe një palë cizme të gjata.

Më pas u ndërrua për të dalë me të brendshme të kuqe dhe me geta rrjetë. Fansat e saj mbetën pa fjalë kur doli për të performuar hiret e saj linin shume për të dëshiruar./opinion.al

Klikoni mbi foto

Pas