InstaBIZ

Dobësohuni si Elhaida Dani, ja si është transformuar këngëtarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 15/09/18 |
b.f

Këngëtarja e hitit “S’je më”, Elhaida Dani, është një këngëtare mjaft e dashur dhe e talentuar në Shqipëri. Fama e saj arriti kulmin në prezantimin e Shqipërisë në Eurovision, por gjithashtu edhe në fitoren e “The Voice of Italy”. Së fundmi, ajo ka rrëfyer se si ka humbur kilet e tepërta dhe ka fituar trupin që donte.

“Si fillim dua të theksoj që bëj palestër. Ka 2 vite që i jam dedikuar shumë. Por kohët e fundit për shkak të angazhimeve e kam lënë pas dore. Në këto raste ka shumë rëndësi dieta. Une kam strukturë të shëndoshë dhe vetëm kur jam në palestër rregullisht i lejoj vetes të ha më shumë se normalisht”, thekson Elhaida.

 

Pas