InstaBIZ

Do të bëhet baba, Eduart Grishaj flet për herë të parë për bebin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:44 - 10/05/20 |
el ida

Vetëm tre ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dha lajmin e bukur se ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj do të bëhen prindër.

Teksa ka folur për herë të parë për këtë cështje, Grishaj, e konsideroi faktin që do të bëhet baba si një nga shumë prej gëzimeve të momentit.

I pyetur në programin “E diell” për profesionin që do të dëshironte të kishte bebja që do të vinte në jetë, Grishaj u shpreh me humor se nëse është vajzë, të bëhet regjisore, ndërsa nëse është djalë, të bëhet futbollist.

“Nëse është vajzë, le të bëhet regjisore. Nëse është djalë, le të bëhet futbollist meqë jemi këtu te Procesi,” tha ai./Opinion.al

Pas