InstaBIZ

Do organizojë Festivalin e Fundvitit në RTSH? Flet për herë të parë Ardit Gjebrea


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:15 - 30/10/21 |
Opi Nion

Ardit Gjebrea ka thënë sot se nuk do të jetë ai që do të organizojë Festivalin e Fundvitit në RTSH. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari dhe producenti i njohur në një postim në rrjetin social Instagram.

Prej ditësh në media po përflitet se producenti Gjebrea do të organizonte Festivalin e Këngës ne Radio Televizionin Publik Shqiptar.

Arditi ka thënë se do të vazhdojë të jetë vetëm producent i festivalit “Kënga Magjike”.

“Thanë që do organizoj Festivalin e Këngës? JO!”, ka shkruar Gjebrea dhe ka shtuar se aktualisht ka një tjetër prioritet.

“Prioriteti im i kësaj kohe është vetëm kujdesi për pjesëmarrjen e Anna Gjebrea në Junior Eurovision”, ka shtuar ai.

Pas