Aktualitet

“Do fitosh ti apo ne?”, Rama i përgjigjet demokratit nga Rruga e Arbrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:00 - 14/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka vizituar ditën e sotme nga afër tunelin nr.3 në Rrugëne  Arbrit.

Ndër të tjera Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video ku shfaqet me një mbështetës të Partisë Demokratike, i cili mban maskën me logon e PD-së “Shqipëria fiton”.

I riu në krahë të Ramës e pyet kryeministrin se kush do të fitojë, PD apo PS.

Gajtë komunikimit Rama i përgjigjet: “Ne do të fitojmë dhe do ta nxjerrim edhe PD nga tuneli”./Opinion.al

Pas