-Jetë dhe Stil

Djali i Thaçit nxjerr fotot e babait:Koha kur kishte kush përkujdesej për Kosovën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 06/11/21 |
Opi Nion

Mungesa e një ftese nga ana e presidentit Biden në Samitin e Demokracive që do të mbahet online në Dhjetor të këtij viti  ka shkaktuar reagime të shumta në Kosovë. Mes 100 emrave pjesëmarrëse, mungojnë Kosova, Serbia, Hungaria dhe Bosnja. Politikanët kanë fajësuar për këtë rezultat Kryeministrin Kurti, ndërsa në rrjetet sociale ka reaguar edhe djali i Hashim Thaçit. Duke sjellë disa foto të të atit pranë presidentit  Biden dhe ish-presidentëve Bush, Obama, Trump, apo Clinton ai shkruan se kjo ishte koha kur kishte kush të përkujdesej për Kosovën.

“Koha kur kishte kush të përkujdesej për Kosovën dhe të mbaheshin lidhjet e forta me miqtë ndërkombëtarë”, shkruan Endrit Thaçi./Opinion.al

Pas