InstaBIZ

Djali i LumiB, fans i Dafina Zeqirit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:29 - 06/10/15 |
root

Ky bukuroshi vogël i cili këndon këngën e re të këngëtares, Dafina Zeqirit quhet Blini dhe është djali i reperit të njohur kosovar, LumiB. Blini i vogël e njeh dhe i këndon me shumë dashuri këngët e Duffye-t. Mesa duket ai ka dëgjuar të flitet shumë në shtëpi për këngëtaren duke qenë se edhe i ati i tij, e ka mikeshë shumë të ngushtë Dafinën.

Baby Blini ? “Oh My Oh My” @msmehmeti @lumib ?

A video posted by Dafina Duffy’e Zeqiri (@dafina.zeqiri) on Oct 5, 2015 at 3:40pm PDT

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas