Aktualitet

Djali i George Soros takon Ramën në Paris: Vëllezërit në Elysee


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 13/11/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Francë ku do të marrë pjesë në Forumin e Paqes.

Gjatë qëndrimit të tij në Paris kreu i qeverisë shqiptare është takuar me djalin e multimiliarderit, George Soros.

Ka qenë vetë Aleks Soros ai që ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet bashkë me Ramën në Pallatin Elysee.

Krahas fotos Soros shkruan: “Vëllezërit në Elysee. Një darkë speciale në Forumin e Paqes”.

Ky është edicioni i katërt i Forumit të Paqes në Paris, ku fokusi vendoset mbi sfidat globale të qeverisjes globale pas pandemisë COVID-19 dhe rëndësinë e rimëkëmbjes ekonomike./Opinion.al

Pas