Aktualitet

Dita e lindjes e Nishanit, vajza e tij fjalë prekëse: Shkoi ora 12 dhe unë s’të uroj dotBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 29/09/22 |
Opi Nion

Vajza e ish-Presidentit Bujar Nishanit ka përkujtuar ditën e lindjes së babait të saj duke shkruar fjalë prekëse.

Në një postim në “Instagram”, teksa publikon një foto me të Fiona Nishani thotë se i mungon shumë babai i saj.

“Shkoi ora 12:00 dhe unë s’të uroj dot. Më mungon shumë babi”, shkruan Fiona.

Ish-presidenti Bujar Nishani u nda nga jeta më 28 maj në një spital në Berlin të Gjermanisë. Nishani lindi më 29 shtator 1996 dhe mandatin presidencial e mori në 24 korrik 2012 dhe e përmbylli më 24 korrik 2017./Opinion.al

Pas