InstaBIZ

Dita e Jonida Maliqit fillon kështu…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 14/09/15 |
root

Jonida Maliqi ka një trup shumë të palestruar dhe në çdo projekt të sajin, shfaqet në formë të shkëlqyer fizike. Kjo jo pa qëllim sepse “fashionistja” simpatike, kujdeset shumë për veten. Që në orët e para të mëngjesit shohim që Jonida fillon menjëherë palestrën dhe ushtrimet fizike. Ajo ka një mini palestër në shtëpinë e saj, andaj ushtrohet sapo zgjodhet nga gjumi.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas