Aktualitet

Diskutohet buxheti, Vokshi: nuk dimë për cfarë do flasim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:11 - 17/11/15 |
b.f

Gjatë prezantimit që po i bëhet aktualisht në parlament buxhetit të shtetit për vitin 2016, deputetja e PD-së Albana Vokshi u shpreh se mbledhja ka qenë shumë e përshpejtuar në mënyrë të panevojshme dhe se deputetët e PD-së nuk kanë patur mundësinë ta konsultojnë buxhetin me specialistë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas