Kronikë

Disa të shoqëruar, aksion i FNSH në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:04 - 15/10/22 |
Opi Nion

Disa persona mësohet se janë shoqëruar këtë mbrëmje nga policia në Vlorë gjatë një aksioni të mbështetur edhe nga FNSH mbrëmjen e së shtunës.

Ende nuk ka detaje lidhur me emrat  dhe shkaqet e shoqërimit, ndërsa duket se operacioni ka patur në qendër goditjen e personave me precedentë penalë./Opinion.al

 

Pas