InstaBIZ

Dikush e ka puthur, ish i dashuri i Era Istrefit shfaqet me buzë të kuqeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:24 - 03/05/18 |
b.f

Ish i dashuri dhe njëkohësisht menaxheri i Era Istrefi duket se nuk po ndien aspak dhimbjen e ndarjes nga e dashura. Që nga shkëputja e të gjitha raporteve me atë e kemi parë tek shoqërohet me vajza të ndryshme te showbizit shqiptar.
E së fundmi, teksa të gjithë e dimë që është ‘single’ Faton Shoshi ka befasuar me një foto të postuar në Instagram.
Në imazhin e postuar shihet se një femër e ka puthur atë në buzë dhe i ka lënë shenjë buzëkuqin, e ai nuk ka nguruar që këtë moment ta ndajë me ndjekësit.
‘Ca mi thënë ësaj pune’’, ka pyetur Shoshi përkrah imazhit

Pas