Kronikë

Digjet makina në Kamzë, zjarri dëmton dhe dy mjete të tjeraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:14 - 28/11/22 |
Opi Nion

Një makinë është djegur plotësisht në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne në rrugën “Donald Trump” në Kamzë.

Dyshohet se makina në pronësi të shtetasit D. M. me impiant gaz-benzinë është përfshirë nga zjarri për shkak të një defekti teknik në pjesën e motorit.

Si pasojë janë dëmtuar pjesërisht dy mjete të tjera, të cilat ndodheshin të parkuara afër këtij mjeti.

Ndërkohë,  grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas