-Jetë dhe Stil

Digjet dyqani erotik, por klienti vazhdon masturbimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 25/11/15 |
root

Në dyqanin “Sexy Angeles” në Hamburg të Gjermanisë ka rënë zjarr, por një një klient i vetmuar nuk e ka patur fare mendjen.

33-vjeçari ishte futur në kabinën e videove dhe vazhdonte të masturbonte.

Edhe kur tymi pushtoi kabinën e tij, ai vazhdoi të shijonte koleksionin me 64 filma porno që kishte përpara.

Ai ka refuzuar ti përgjigjet edhe thirrjeve të zjarrfikësve, prandaj këta të fundit u detyruan të thyejnë derën. Sipas Bild, 33-vjeçari është dërguar menjëherë në spital.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas