Aktualitet

Digjet banesa, humb jetën i moshuari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:36 - 22/11/20 |
Opi Nion

Një 89-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një zjarri që ka përfshirë banesën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në orën 16:10 të së dielës, në fshatin Podë të Kolonjës. I moshuari është identifikuar si shtetasi Vangjel Rusta dhe sipas informacioneve paraprake ai jetonte i vetëm.

Nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar zjarrin dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes./Opinion.al

Pas