Kronikë

Digjet automjeti “Range Rover” në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 29/03/21 |
Opi Nion

Një makinë tip “Range Rover” është djegur pjesërisht në rreth orës 21:04 në lagjen “ Pavarsia” në qytetin e  Vlorës.

Policia sqaron se mjeti është në pronësi të shtetasit F. J., banuese në Vlorë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit./Opinion.al

Pas