Kronikë

Digjen dy makina gjatë natës në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:31 - 14/05/22 |
Opi Nion

Dy automjete janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 në lagjen 10 korriku te qytetit. Zjarrfikësit së bashku me policinë kanë shkuar në vendngjarje kur kanë bërë të mundur të shuajnë flakët që kishin përfshirë makinën tip “Fiat 500” me targa bullgare në pronësi të F.J.

Flakët kanë përshkuar dhe një makinë tip Mercedes e cila ka qenë parkuar pranë makinës tip Fiat. Nga këqyrja e vendngjarjes dyshohet se është zjarrvënie e qëllimshme . Policia po punon per zbardhjen e ngjarjes duke marre dhe kamerat e sigurisë në atë zonë.

Pas