Aktualitet

Dieta e Irina Shayk…. edhe për BarcelonanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:50 - 29/04/16 |
b.f

Irina Shayk, ish e dashura e Cristiano Ronaldos, modelja e njohur ruse, tregon kujdes të veçantë dhe shkencor për ushqimin dietik që konsumon. Ajo ndjek një dietë me proshutë, patate omëletë dhe bukë tumaca. Irina Shayk ishte në Barcelonë për të kryesuar paradën “Pronovias” në kryeqytet katalanas. Modelja ruse nuk ka qenë në gjendje për t’iu rezistuar kënaqësive të kuzhinës lokale dhe e ka postuar atë që ka ngrënë në llogarinë e saj në Instagram, me etiketimin:

irinaaaa
“With #bae getting ready for the show tomorrow! #Spain#LoveYourBody #WhatDiet”. Në foto duket një pjatë me mish të kripur (proshutë), patate dhe tortilla tumaca, si dhe një racion bukë. Irina, një nga modelet më të nxehta në botë, zbarkoi në Barcelonë për të shijuar shfaqjen katalanase “Pronovias”. Mbretëresha e sensualitetit dhe ish e dashura e Cristiano Ronaldos ka përparësi në rrjetet e saj sociale, ku shpalos trupin e saj prej “statuje” dhe mburret me të dashurin aktual.

shaikkkkirinaaaaaaa

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas