Kronikë

Dhunonte bashkëshorten, ndalohet 41-vjeçari në Kukës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 15/11/20 |
Opi Nion

Një 41-vjeçar, është vënë në pranga, pas akuzave për dhunë në familje.

Policia njofton se është ndaluar shtetasi me inicialet M. N.,banues në Kukës.

41-vjeçari ishte shpallur në kërkim, pasi më 12 nëntor ka shkelur urdhrin e mbrojtjes të vendosur nga Gjykata për bashkëshorten e tij dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme./Opinion.al

Pas