Kronikë

Dhunon bashkëjetuesen, pranga 35-vjeçarit nga Laçi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:23 - 29/08/20 |
el ida

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, i cili akuzohet për dy vepra penale: “Dhunë në familje” dhe “Shkatërrim i pronës”.

Në pranga ka rënë rrestuan 35 vjeçari A.M., banues në Laç. Ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij, duke thyer dhe disa orendi shtëpiake në banesën e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Durrës, për veprime të mëtejshme./Opinion.al

 

Pas