Kronikë

Dhunoi vajzën, vihet në pranga babai 55-vjeçar në Patos


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:17 - 22/09/21 |
Opi Nion

Një 55-vjeçar është vënë në pranga mëngjesin e sotëm në Patos.

Policia bën me dije se është arrestuar shtetasi me inicialet D.Sh. pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier ndaluan shtetasin D. Sh, 55 vjeç, banues në Patos, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vajzës së tij”, njofton policia./Opinion.al

Pas