Kronikë

Dhunoi vajzën e tij të mitur, arrestohet 50-vjeçari, në banesë iu gjet edhe…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:40 - 14/06/22 |
Opi Nion

Një 50-vjeçar në Kavajë është vënë në pranga nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij të mitur.

Policia bën me dije se bëhet fjalë për 50-vjeçarin me iniciale Sh.B.,  të cilit gjatë kontrollit në banesë iu gjetën një sasi municioni luftarak si dhe një lidhje e paligjshme e energjisë elektrike.

50-vjeçari tashmë do të dalë para drejtësisë për veprat penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit”, “Dhuna në familje” dhe “Vjedhja e energjisë elektrike”.

Pas