Aktualitet

Dhunoi efektivin e policisë gjatë detyrës, arrestohet 29-vjeçari në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 18/10/21 |
Opi Nion

Një 29-vjeçar është vënë në pranga në Fier pasi ka kundërshtuar dhe ka dhunuar punonjësin e policisë.

Policia bën me dije se është arrestuar në flagrancë 29-vjeçari me inicialet J. M.

I riu në lagjen “Kastrioti” Fier ka ushtruar dhunë fizike ndaj punonjësit të Policisë së rendit publik gjatë kryerjes së detyrës.

“Nga Oficeri i Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier, u arrestua në flagrancë shtetasi J. M., 29 vjeç, banues në Mërtish, Divjakë, pasi në lagjen “Kastrioti” Fier ka kundërshtuar duke ushtruar dhunë fizike, punonjësit e Policisë së rendit publik gjatë kryerjes së detyrës”, njofton policia.

Pas