Kronikë

Dhunoi bashkëshorten në prani të fëmijëvë të mitur, në pranga 44-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:44 - 03/02/21 |
Doriana Çepunaj

Një 44-vjeçar është vënë në pranga nga policia pasi akuzohen për veprën penale “Dhunë në familje”.

Autoritetet bëjnë me dije se shtetasit me inicialet  E. Gj. 44 vjeç është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, në prezencë të fëmijëve të mitur.

Njoftimi i plotë

Arrestohen në flagrancë 2 shtetas, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, janë arrestuar në flagrancë shtetasit:

E.Gj. 44 vjeç, banues në Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, në prezencë të fëmijëve të mitur.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme./Opinion.al

 

Pas