Kronikë

Dhunë në familje, 27-vjeçari kanos me thikë vëllain


               Publikuar në : 10:44 - 16/01/20 |
Opi Nion

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kanosur me thikë vëllain e tij.

Policia njofton se në pranga ka rënë B. M., 27 vjeç, banues në Fushë Krujë, i cili më herët ka ushtruar dhe dhunë psikologjike ndaj vëllait të tij, të identifikuar me inicialet T. M.

Ndërkohë, policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale një thikë dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Kanosi me thikë vëllain, arrestohet në flagrancë 27-vjeçari.

Specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës për parandalimin dhe përshkallëzimin e dhunës në familje, arrestuan shtetasin:

-B. M., 27 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike duke e kanosur me thikë vëllain e tij, shtetasin T. M. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua një thikë./ Opinion.al

Pas