Sport

Dhuna ndaj gjyqtarit, dënohet ekipi i Besës


               Publikuar në : 12:34 - 18/04/19 |
b.f

Ekipi i Besës është dënuar për dhunën e ushtruar në Kavajë gjatë javës së kaluar. Ata do të humbasin ndeshjen 3-0 përballë Bylisit e gjithashtu do të luajnë 8 ndeshje pa tifozë.

Presidenti Bizhdili është dënuar gjithashtu me 8 ndeshje. Bylisi tani ka 6 pikë diferencë nga Besa dhe me shumë mundësi është ekipi që do të ngjitet në Superiore.

Ndeshja e javës që lamë pas u ndërpre për shkak të goditjeve ndaj gjyqtarëve nga tifozët./Opinion.al

Pas