Te Fundit

Dhjetra të ndaluar në selinë e VV


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:30 - 28/11/15 |
b.f

Pas ndalimit të Albin Kurtit, policia e Kosovës ka vijuar ndalimet e pjestarëve të Vetëvendosjes. Shumë të shoqëruar me pranga ne duar janë parë të hipin në makinat e policisë. Nuk dihen ende detaje dhe të dhëna për të ndaluarit e ditës së sotme.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas