-Jetë dhe Stil

Dhjetor i ngrohtë, priten rritje të temperaturave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:00 - 01/12/15 |
root

Ditët e fundit të muajit nëntor ishin shumë të ftohta dhe me reshje shiu e dëbore, por muaji i fundit i këtij viti pritet të jetë më i ngrohtë.

Kjo javë e parë e dhjetorit do të shoqërohet me diell dhe me ngritje të temperaturave, me përjashtim të ditës së nesërme ku koha do të jetë më vranësira dhe temperaturat e ulta do të arrijnë në 3 gradë celcius.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas