Kryesore

Dha dorëheqjen nga politika, Ruçi pret radhën për të hyrë në Asamble


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:12 - 02/09/21 |
Opi Nion

Edhe pse i dorëhequr nga jeta aktive politike, Gramoz Ruçi është fotografuar ditën e sotme duke pritur radhën për të hyrë në Pallatin e Kongreseve, aty ku dhe po zhvillohet Asambleja e Partisë Socialiste.

Edhe pse ka hequr dorë nga mandati i deputetit të fituar në qarkun e Fierit, sërish Ruçi duket se ka vendosur që të marrë pjesë në mbledhjet më të rëndësishme të familjes së tij politike.

Kujtojmë se Ruçi ka dhënë dorëheqjen në Kongresin e jashtëzakonshëm të PS-së gjatë festimit të 30-vjetorit të saj./Opinion.al

Pas