Rajoni

Dha dorëheqjen, djali i Hashim Thaçit: Do festoj fitoret e tua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:57 - 05/11/20 |
Opi Nion

Endrit Thaçi, djali i Hashim Thaçit ka reaguar pas dorëheqjes së këtij të fundit nga posti i Presidentit të Kosovës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Endriti shkruan se do e marrë malli, ndërsa thekson se do të festojë fitoret e Thaçit.

“Do të më merr malli shumë por do të festoj çdo ditë me buzëqeshje dhe kokën lartë fitoret e tuja me mamin, familjen tonë, shokët. Do të pres me padurim edhe pse shpejtë do të kthehesh në shtëpi. UÇK”, ka shkruar Endriti në postimin e tij.

Hashim Thaçi dha sot dorëheqjen nga posti i presidentit të Kosovës, pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata e Hagës. / Opinion.al

Pas