Aktualitet

Detaje nga vrasja në Rinas/Kujt i përkiste makina Land Rover


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:40 - 03/04/22 |
Opi Nion

Mbetet ende i paidentifikuar personi që u qëllua për vdekje mbrëmjen e sotme pranë kthesës së Rinasit, në rrugën dytësore Tiranë-Durrrës.

Policia njoftoi se mjeti në të cilin ishte qëlluar viktima ishte një Land Rover, ndërsa Klan News mëson se makina kishte targat AB 998 AS dhe ishte në pronësi të Hekuran Xhixha.

Sikurse bëheet me dije mjeti ishte dhënë me qera nga ky i fundit, që posedonte një pikë të mjeteve me qera në Rinas. Ndërkohë, viktima nuk kishte dokument identifikimi dhe ende nuk ka të dhëna për emrin e tij./Opinion.al

Pas