Aktualitet

Dëshmia e të mbijetuarit: Si më shpëtoi jetën smartphone


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:30 - 15/11/15 |
b.f

PARIS- Një celular i ka shpëtuar jetën një personi. Ai e kishte në xhep telefonin kur një plumb e ka goditur, por pa mundur të penetrojë në trupin e tij. Silvestre, një qytetar francez ishte në Stade de France, kur ndodhi ngjarja. “Ishte vetëm një sekondë”, rrëfen i mbijetuari duke treguar telefonin të shkatërruar nga plumbi, këmishën dhe një
njollë gjaku në sipërfaqe.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas