Sociale

Deputeti socialist marton vajzën, dalin fotot nga ceremonia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:57 - 10/07/21 |
Opi Nion

Deputeti socialist Xhemal Qefalia ka martuar vajzën këtë të shtunë. Lajmin e ka bërë me dije vetë deputeti. Në një status në rrjetet sociale teksa publikon foto nga ceremonia, Qefalia shkruan se kjo ditë i ka dhënë të njëjtin emocion si ditën e parë kur vajza e tij erdhi në jetë.

“Kush ka vajza botën ka”! Më bërë të përjetoj sërish të njëjtin emocion si ditën kur erdhe në jetë e të mora në krahë për herë të parë dhe sot po në krah por me fustanin e bardhë të nusërisë.

BIJA IME!  Ti ishe gëzimi i parë i familjes! Vitet kaluan pa kuptuar dhe sot je veshur e bërë nuse, duke lumturuar e gëzuar Erjonin dhe familjen e tij, por për ne mbetesh sërish Klara e vogël, e dashur dhe e qeshur.

Dashuri e cila nuk do të mungojë kurrë sa të kemi frymën! Buzëqeshja jote do të jetë sërish frymëzim për ne, për mamin, Leartin dhe Klausin! Qofshi të lumtur bija e babit!”, shkruan ai.

Pas