Aktualitet

Deputeti kauboj, kundër masave të Ramës për biznesin 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:37 - 12/11/15 |
b.f

Deputeti Eduard Ndocaj në fjalën e tij sot në kuvend, është shprehur kundër masave agresive të burgosjes së biznesmenëve, ndërmarrë nga qeveria Rama, ndaj atyre që thyejnë ligjin.

“Unë vij nga bota e biznbesit dhe në këtë moment të vështirë jo vetëm në Shqipëri, biznesi dhe sipërmarrja kanë nevojë për frymëmarrje, jo për gjoba dhe burg, nëse bëjnë një gabim. Nëse do kisha hyrë në burg për të gjitha gabimet e mia gjatë viteve që jam marrë me biznes, gjysmën e jetës do e kisha në burg”, u shpreh Ndocaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas