Aktualitet

Denoncimi/ Pushohen nga puna drejtori dhe punonjësja e DRTTBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:36 - 03/05/16 |
b.f

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve shkarkon menjëherë dy punonjësit e Drejtorisë Rajonale Tatimore Tiranë pas publikimit të skandalit në emisionin investigativ “Stop”.

Lajmi u mësua në Opinion pas një mesazhi të dërguar gazetarit, Blendi Fevziu.

Ngjarja e publikuar në emsionin investigativ “Stop” mbrëmjen e sotme fliste për një rast korrupsioni, ku biznese të ndryshme kundrejt ryshfetit shmangnin dosjen e tyre për t’u dërguar në prokurori.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas