Kryesore

Demokratët që iu bashkuan protestës së Partisë së LirisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:52 - 13/09/22 |
Opi Nion

Partia e Lirisë po zhvillon një protestë te inceneratori i Tiranës kundër qeverisë “Rama”.

Edhe pse opozita thekson se është e bashkuar, protesta organizohet vetëm nga PL, ndërkohë që PD nuk u përfshi në organizimin e saj.

Por, gjithsesi protestës i janë bashkuar edhe demokratë. Mësohet se të pranishëm në protestë janë Edmond Spaho, Ervin Salianji, Klevis Balliu dhe Jamarbër Malltezi.

Pas