Kryesore

Deklaratat e kryeministrit, PD: Rama në panik, ne do të sjellim ndryshimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:24 - 02/03/21 |
Opi Nion

Ka reaguar Partia Demokratike për deklaratat e kryeministrit Rama të bëra ditën e sotme gjatë një konference për shtyp.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e “Facebook”, nënkryetari Edi Paloka shprehet se kryeministri është në panik. Sipas Plokës, Rama e kupton që ka nisur fundi i tij.

Ndërkaq ai shkuan gjithashtu se ndryshimi në vend vjen nga Partia Demokratike.

Rama është në panik sepse ai e kupton se ka nisur fundi i tij. Rama e kupton se ai do të shkojë në shtëpi në 25 prill. Ne do të sjellim ndryshimin për Shqipërinë: shpresë të re për të gjithë dhe plane serioze pune në të gjitha fushat ku Rama ka dështuar për 8 vite – ekonomi, shëndetësi, arsim, emigracion, infrastrukturë. Koha jote mbaroi, Rama! Është koha për ndryshim!”– shkruan Paloka./Opinion.al

Pas