Kryesore

Dëbora e parë zbret në DajtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:09 - 21/01/23 |
Opi Nion

Temperaturat e ulëta që kanë prekur vendin tonë gjatë dy ditëve të fundit kanë sjellë edhe borën e parë në malin e Dajtit.

Sikurse shihet edhe nga pamjet e Klan Neës, një numër i madh qytetarësh janë ngjitur në Dajt, ku veçanërisht fëmijët kanë shijuar dëborën.

Kujtojmë se dimri i këtij viti është shoqëruar nga temperatura relativisht të larta dhe të pazakonta./Opinion.al

Pas