Bota

Debati televiziv, Trump kërkon test antidoping për Biden


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 27/09/20 |
Opi Nion

Donald Trump ka kërkuar testin antidoping për Joe Biden para ose direkt pas duelit të tyre televiziv të martën në darkë.

“Natyrisht jam dakord që t’i nënshtrohem dhe unë testit”, shkruan presidenti amerkan në Tuiter, duke, duke pohuar se edhe prezantimet e mëparshme të “Sleepe Joe” në debate kanë shënuar sjellje jo të zakonshme të tij.

“Vetëm marrja e substancave mund të ketë shkaktuar mospërputhje të tilla”, ka shkruar Trump./Opinion.al

 

Pas