Aktualitet

Debati në Bruksel, Rama publikon mesazhin e zyrtarit të PE


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:18 - 16/10/18 |
el ida

Rama ka publikuar mesazhin e zyrtarit të PE në Twitter.

Një mik i Shqipërisë në Parlamentin Europian: I dashur Edi!S’kam dashur kurrë të dëgjoj aq keq sa dëgjova sot për çka kishin bërë kolegët shqiptarë!Është e tmerrshme dhe e padëgjuar nën çatinë e BE-së!Jam pa fjalë dhe uroj të gjeni forca e kurajo për të vijuar punën por me ata…” shkroi Rama.

 

Pas