Life Style

Dashuria, shenjat më skeptike të Horoskopit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:33 - 14/07/21 |
Opi Nion

Binjakët

Sipas kësaj shenje, njerëzit janë gënjeshtarë. Ata janë jo të besueshëm. Ata do të bëjnë gjithçka që duhet për të mbijetuar, pavarësisht se kush i lëndon. Është e vështirë për një Binjak që t’i hapë zemrën një personi të ri sepse mendon se të gjithë kujdesen për veten e tyre.

Virgjëresha

Personat e kësaj shenje janë shumë të vëmendshme. Kjo do të thotë se ata kanë parë shenjat e këqija që tregojnë partnerët e miqve të tyre, dhe në vend që të përqendrohen në gjërat pozitive në një marrëdhënie, tërhiqen pasi mendojnë më të keqen. Preferojnë të qëndrojnë beqarë sesa të jenë me dikë që vetëm i lëndon.

Shigjetari

Kjo shenjë nuk i pëlqen gjestet romantike. Nuk presin për ditën e Shën Valentinit për të treguar dashurinë e tyre me lule apo gjëra të tjera materiale. Ata dinë ta tregojnë dashurinë dhe pa qenë shumë romantikë.

Pas